Віталій та Лілія
Лютий 25, 2018

Привіт усім. Вчора мав просто чудову зйомку. Мій однокласник освідчувався у коханні своїй дівчині.

Планувалось все, ще задовго до зйомки, я був приблизно введений в курс справи. Пізніше зі мною звязались організатори та розяснили що планується, та що за чим буде. Повідомили, що будуть оператори і ми працюєм для промо ролика до дня закоханих. Я вже знав, де і як буде відбуватись це дійство. Але переживав так, ніби перший раз дали фотоапарат у руки і я іду на зйомку. Це була моя перша зйомка такого свята, можливо тому я так сильно переживав. Хотів зловити на фото усі моменти щастя та переживання.

Ми мали так працювати, щоб Ліля ні про що не здогадалась. Було класно спостерігати як вона більшу частину зйомки думала, що це просто комерційна зйомка для промо ролика. Але коли організатори почали виносити їй листівки, реакція та настрій головної особи свята помінялись. Ліля почала розуміти, що це все організовна для неї і ось ось має появитись її коханий. Починають накочуватись сльози щастя, та появляється хороша посмішка скрізь сльози. І ось зявляється Віталій з шикарним букетом, стає на коліно та просить руки та серця.

Залишусь без лишніх коментарів, просто переглядайте фото. Скажу чесно, це було не легко, але я зробив це! Мені сподобалось приймати участь у таких заходах. Тому, якщо хтось буде шукати фотографа на таке свято, я відкритий до співпраці.